سلام بر بسیج و بسیجیان

ساخت وبلاگ
چکیده : به نام خدا  سلام بر بسیج و بسیجیان    سلام به بسیج که مقدس است و بر بسیجیانی که چون در صور جنگ دمیده... با عنوان : سلام بر بسیج و بسیجیان بخوانید :

به نام خدا 

سلام بر بسیج و بسیجیان 

 

سلام به بسیج که مقدس است و بر بسیجیانی که چون در صور جنگ دمیده شد، جمجمه ها را به خداوند عاریه دادند و شتابان در پایگاه های غیرت و مردانگی نام نویسی کردند تا صدام آرزوی حکمرانی بر ایران را با طنابی قطور به گور تاریکی ببرد.

سلام بر قامت ­های بلندی که همه ی عمر شریف را بر صندلی ­های چرخ دار گذرانده ­اند،جانبازان صبوری که شرف از بلندای همتشان شعله می­ افروزد و غیرت از استخون­ های شکسته­ شان قوام می ­گیرد.

 سلام بر آزادگان قهرمان که دیوار و سیم­ خاردارهای موصل و تکریت و رمادی و زندان های ابوغریب و استخبارات استقامت شان را ستودند و بلندی روحشان را فهمیدند.

 سلام بر مردان بی­ ادعایی که امروز نه در زمرۀ شهدا و جانبازان هستند و نه از طایفه  آزاداگان، بلکه خاموش و بی ­ادعا بعداز سال ها نبرد در جبهه­، اینک شهره شهر گمنامی ­اند و در مغازه­ کوچک و مزرعه­ هایشان کار می ­کنند و  تنها با ورق زدن آلبوم­ های قدیمی بی جلدشان و با دیدن چهره های مقاومشان کنار ارابه­ های توپ و خمپاره اندازها می ­شود به راز جهاد بی ­ادعایشان پی برد.

 سلام بر زنان ایرانی که ستونی دیگر برای پایداری ملت در جنگ هشت ساله بودند، همان ­ها که اشک های همسرانه و مویه ­های مادرانه شان را هرگز در کُند کردن حرکت رزمندگان به کار نگرفتند، بلکه با پاشیدن کاسه­ های آب زلال پشت پای جگر گوشه ­هایشان، دریایی بیکرانه از ایثار و شهامت بانوی ایرانی آفریدند.

 و سلام بر کودکان شهدا که بی­ نوازش پدر و سایه انبوه او ، شب ­ها و روزهایشان به غربت و سختی گذشت.

 سلام بر هفته بسیج و همه کسانی که در روزهای خون و خاطره ، میدان را خالی نکردند  و ایستادند مثل کوه ،مثل درخت ،مثل دریا، مثل ایران .

اجرتان با خدای بزرگ 

نامه ی مهرسلام بر بسیجی,سلام بر بسیجیان,سلام بر بسیج,...
ما را در سایت نامه ی مهر دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 32 تاريخ : سه شنبه 23 آذر 1395 ساعت: 1:44